Škoda Farkında

Ayrıcalıklı dünyamızda sürüşün keyfini çıkarın!​
Škoda Farkında
Škoda Farkında
Škoda'nın modern yaşamı kolaylaştıran ve sürüş deneyimini bir üst seviyeye taşıyan mobil uygulaması, Škoda hizmetlerini kişiselleştirmenize olanak tanır.

Škoda Farkında Uygulamamız ile Škoda sahiplerinin araçlarıyla daha etkileşimli ve güvenli bir bağ kurmalarını sağlamak, gelecekte de teknolojinin sunduğu imkanları en iyi şekilde kullanarak sizlere değerli bir deneyim sunmak öncelikli hedefimizdir.

Siz de ileri sürüş teknolojisinin kapılarını aralayın, Škoda mobil uygulaması ile her anı daha güvenli ve keyifli hale getirin.
Servis İşlemleri
Servis İşlemleri
Škoda'nın online servis randevusu özelliği, kullanıcılarına her an, her yerden kolayca servis randevularını planlama imkanı sunar. Aracınızın bakımını önceden programlayarak zaman kaybetmeden servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Servis geçmişi özelliği ile, aracınızın bakım geçmişini ve düzenli periyodik bakım zamanlarını takip etmek gibi tüm servis işlemlerini detaylı bir şekilde kaydederek sizlere sunar. Hangi tarihlerde hangi bakımların yapıldığı, hangi parçaların değiştirildiği gibi bilgileri mobil uygulama üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.
Modeller ve Fiyat Listesi
Modeller ve Fiyat Listesi
Škoda tutkunlarına araç seçiminde rehberlik ederek, modelleri detaylı bir şekilde tanıtır. Kullanıcıların Skoda'nın geniş ve çeşitli araç yelpazesini detaylı bir şekilde inceleyebilmelerine, teknik özelliklere göz atabilmelerine ve hayallerindeki aracı seçebilmelerine olanak tanır.

Škoda güncel fiyatlandırmalardan, kampanya ve indirimlerden haberdar ederek kullanıcılarına mobil avantajın keyfini sunar.
Tahmini Bakım Maliyeti
Tahmini Bakım Maliyeti
Škoda Farkında mobil uygulaması, aracın modeli, yaş ve kilometre durumu gibi faktörleri göz önünde bulundurarak periyodik bakım maliyetlerini tahmin eder.

Böylelikle Škoda sahipleri, planladıkları bakım işlemleri için yaklaşık maliyetleri öğrenerek bütçelerini daha etkili bir şekilde yönetebilirler.
Yol Yardımı
Yol Yardımı
Škoda Farkında Yol yardımı, sürücülerin acil durumlarda anında yardım alabilmeleri için acil durum çağrı özelliği sunar. Bu özellik sayesinde, sürücüler bir tuşa dokunarak 7 gün 24 saat hizmet veren ŠKODA Değer ve İlgi Merkezi’ne erişebilirler. Sürücüler, herhangi bir soru veya yardım ihtiyacı durumunda da bu hattı kullanarak anında destek alabilirler.

Ayrıca uygulamada yer alan ikaz ışıkları bilgilendirmeleri, araçta beliren ikaz ışıklarının hangi uyarıyı belirttiğini anlatarak, yardım ihtiyacını anında belirler. Acil durumları hızlı bir şekilde yönetmek ve bilinçli bir sürüş deneyimi sunmak adına geliştirilmiş bu özellik sayesinde yolculuklar daha güvenli hale gelir.
Araç Sipariş Sorgulama
Araç Sipariş Sorgulama
Kavuşmak için sabırsızlandığınız Škoda’nızın hazırlık sürecini anlık olarak görmek ve teslimat tarihini öğrenmek Škoda Farkında ile artık parmaklarınızın ucunda!

Araç Sipariş Sorgulama, Škoda’nızın anlık durumunu takip etmek için sipariş numaranız veya kişisel bilgilerinizle giriş yaptığınızda, aracınızın güncel durumu, üretim aşaması ve tahmini teslimat tarihi ile ilgili tüm bilgilere hızlı ve kolayca erişim imkanı sunar.
Light/Dark Mod
Light/Dark Mod
Škoda Farkında ile modunuz değişsin.

Light mod, gündüz saatlerinde kullanıldığında ekranı aydınlatarak bilgileri net bir şekilde görmenizi sağlar. Sürüş sırasında veya gün içi kullanımlarda göz yorgunluğunu en aza indirmek için ideal bir seçenektir.

Dark mod ise, gece ve loş ortamlarda arka planı karanlık yaparak, parlaklık seviyesini düşürür ve bu da ekranın daha az rahatsız edici olmasını sağlar. Ayrıca, enerji tasarrufu yaparak pil ömrünü artırır. Konforlu bir deneyim ve şık bir görünüm için siz de modlar arasında geçiş yapabilirsiniz.
Škoda Farkında Uygulamamızı İndirin
Škoda Farkında App StoreŠkoda Farkında Google Play
Škoda Farkında QR Code
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Servis ve Bakım Randevusu
Kullanıcı Kitapları
Yetkili Satıcı ve Servisler