Škoda Servis Kampanyası

Škoda‘nızın dilinden en iyi Škoda yetkili servisler anlar.
*Škoda Orijinal Parçalarında, bakım, mekanik ve kaporta işçilik hizmetleri ile Castrol Edge Professional motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları sizleri bekliyor.
5 Yaş ve Üstü Škoda Araçlarına
Periyodik bakım, mekanik, elektrik ve kaporta işlerinde kullanılan Škoda orijinal parça ve işçilikte %25 indirim, Castrol Edge Professional motor yağlarında %20 indirim ve aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında 16% indirim.
8 Yaş ve Üstü Škoda Araçlarına
Periyodik bakım, mekanik, elektrik ve kaporta işlerinde kullanılan Škoda orijinal parça ve işçilikte %30 indirim. Castrol Edge Professional motor yağlarında %20, aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında (²) 16% indirim
Kasko sigortası
Kaskosunu sigortaladım.com’dan online ya da çağrı merkezinden yaptıran Škoda sahiplerine, tüm bakım ve onarım işlerinde geçerli 1.500 TL'ye varan servis indirimi Škoda Yetkili Servislerinde!
Trafik sigortası
Trafik Sigortasını sigortaladım.com’dan online ya da çağrı merkezinden yaptıran Škoda sahiplerine, tüm bakım ve onarım işlerinde geçerli 1.500 TL'ye varan servis indirimi Škoda Yetkili Servislerinde!
Škoda Orijinal Parçalarında, Bakım, mekanik ve kaporta işçilik hizmetleri ile Castrol Edge Professional motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları sizleri bekliyor. Škoda Yetkili Servislerimize gelerek aşağıda belirtilmiş olan indirimlerden faydalanabilirsiniz. 3 ve 4 yaşındaki Škoda Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik, elektrik ve kaporta işlerinde kullanılan Škoda orijinal parça, Castrol Edge Professional motor yağlarında ve işçilikte % 20 indirim. Aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında (²) 16% indirim 5 yaş ve üstü Škoda Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik, elektrik ve kaporta işlerinde kullanılan Škoda orijinal parça ve işçilikte %25 indirim. Castrol Edge Professional motor yağlarında %20, aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında (²) 16% indirim. 8 yaş ve üstü Škoda Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik, elektrik ve kaporta işlerinde kullanılan Škoda orijinal parça ve işçilikte %30 indirim. Castrol Edge Professional motor yağlarında %20, aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında(²) 16% indirim. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır. Ayrıca, kampanyadan yararlanarak periyodik bakımlarını Škoda Yetkili Servislerinde yaptıran Škoda sahiplerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi de hediye! (³)

Notlar

1- Bu Kampanya 31 Aralık 2024 tarihine kadar 3 yaş, trafiğe çıkış tarihinden itibaren 2 yılını tamamlamış ve üzeri Škoda araç modelleri için geçerli olacaktır.

2- Tavsiye edilen indirim oranları; mekanik, elektrik ve kaporta tüm yedek parçalar, mekanik, elektrik ve kaporta atölye işçiliği için geçerlidir. Kampanya kapsamında belirlenmiş Continental, Bridgestone, Lassa ve Pirelli marka lastiklerde ise 3 yaş üzeri tüm Škoda araç modellerine %16 indirim sunulmaktadır.

3- Mobilite Hizmet Paketi, ücretsiz acil servis ve çekici hizmetini kapsamaktadır. Bu paket, Škoda Yetkili Servislerinde yapılan periyodik bakımın tamamlandığı tarihten itibaren 1 takvim yılı boyunca geçerli olacak şekilde tanımlanır. Her yeni periyodik bakım işleminde, eğer halen devam ediyorsa, bir önceki tanımlı Mobilite Hizmet Paketi iptal edilir ve yeni paket tanımlanır. Paketten faydalanmak için, ihtiyaç halinde 444 7780 no’lu Škoda Yol Yardım hattının aranması yeterlidir.

4- Yüce Auto, kampanya koşullarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Servis ve Bakım Randevusu
Yetkili Satıcı ve Servisler